Delphin vlasec Armada Carp Camo

Kód: 500623235
Věrnostní sleva
Značka: Delphin
360 Kč

Zvolte variantu

Prvotřídní kaprařský vlasec určený pro extrémní situace, který dovolí dostat z vaší výzbroje maximum. Tento mimořádný vlasec nemá nic společného s vlasci, které jste dosud používali pro chytání kaprů. Změny ve výrobním procesu zvýšily jeho odolnost vůči oděru, která je až 12-ti násobně vyšší oproti konvenčním vlascům. Hlavním cílem výroby kaprařského vlasce Armada však bylo získání vláčného vlasce jak jen to je možné.

Detailní informace

Návin: 600m, Nosnost (lb): 20,3lb, Průměr: 0,35mm
Skladem (3 ks) | 500623235
Můžeme doručit do: 25.06.2024
360 Kč

Detailní popis produktu

A právě vláčnost je hlavní a bezpochyby nejvyšší vlastností Armady. Právě tato vlastnost dovoluje použít i nejhrubší průměry Armady, přičemž budete mít pocit, že v rukou držíte minimálně o 4 stupně tenčí vlasec. Lehké nahazování a bezproblémová manipulace s vlascem o průměru 0,40mm byla dosud téměř nevídanou mezi kaprařskými vlasci. Vlasec Armada mění tento zažitý fakt a dovoluje bezproblémové používání i takového průměru. Vlasec při takovém průměru má mimořádnou nosnost a nízkou průtažnost. Armada je však navíc vláčná, měkká a téměř bezpaměťová. Při jejím používání budete mít pocit, že pracujete s hedvábím.
Poznámka: Limitujícím faktorem nosnosti vlasce je uzel. V případě, že spatříte na vlasci nechtěný uzel, okamžitě odstraňte část vlasce až po uzel a navažte koncovou sestavu od znovu. Způsob, jakým uvazujete uzel na vlasci, výrazně ovlivňuje jeho nosnost. Dotahování uzlu proto provádějte pomalu. Místo, kde se provádí uzel, důkladně navlhčete nebo namažte přípravkem Delphin Knot Loy (přípravek pro zvýšení nosnosti v uzlu).
Delphin garance: Údaje na nálepce, týkající se průměru vlasce a jeho nosnosti jsou skutečné. Při porovnávání s konkurenčními vlasci nesrovnávejte prosím údaje na nálepkách! Delphin vám totiž udává jen skutečné hodnoty. Přípustná tolerance +/- 10 %.

Barva: Kamufláž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX